Něco málo

O firmě

Naše společnost poskytuje služby svým klientům již od roku 1993. Z počátku jako servis, od roku 1995 i jako autorizovaný prodejce nových vozidel a autorizovaný servis.

Cílem naší práce je spokojený zákazník, kterému jsme připraveni nabídnout co nejkvalitnější služby za velmi příznivou cenu. Snažíme se zachovat individualistický přístup a lidský kontakt s klientem, neboť jej i v dnešním anonymním světě pokládáme za velmi cenný. Svým přístupem a důrazem na kvalitu práce každého zaměstnance chceme dát našemu zákazníkovi najevo svůj vděk za to, že se rozhodl pro naši firmu.

Naší snahou je poskytnout každému zájemci komplexní služby a špičkový servis na jednom místě. Od poradenství při koupi vozu, přes výběr nejvhodnějšího způsobu financování a pojištění, záruční i pozáruční servis, opravy a lakování karosérií, asistenci na cestách až po odkup ojetého vozu. K tomu nám pomáhají naše úzké obchodní kontakty s důležitými partnery, kterými jsou výrobci či dovozci automobilů, největší leasingové společnosti, pojišťovny, banky a další.

Klientům i našim spolupracovníkům jsou k dispozici nové, moderní prostory našich autosalonů a servisů. Naše společnost se může pochlubit vysokou stabilitou, odborností a fundovaností svých zaměstnanců, která je spolu se systémem vzdělávání zárukou poskytování kvalitní služby.

Naše dosavadní práce i naše motto „s námi nejezdíte sami..." dává našim klientům jistotu, že v nás vždy najdou spolehlivou oporu po celou dobu provozu svého automobilu. Všem našim klientům bychom chtěli poděkovat a vzkázat jim:

VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠIM ÚSPĚCHEM

V současné době nás najdete ve čtyřech městech plzeňského regionu – Plzeň, Holýšov, Stříbro a Domažlice.


Historie společnosti

Společnost AUTO VOLF spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Z počátku působila jako nezávislý servis a opravna osobních vozidel. V roce 1995 bylo v Holýšově (okr. Domažlice) dokončeno nové, moderní autocentrum a firma se stala autorizovaným prodejcem a servisem vozů ŠKODA. V létech 1998 a 2002 společnost vybudovala a zprovoznila další dvě moderní provozovny pro prodej a servis automobilů ŠKODA ve Stříbře a v Domažlicích. Současně posílila svoji servisní a opravárenskou základnu v Holýšově o novou karosárnu a lakovnu.

Po uvolnění pravidel pro distribuci a servis vozidel v rámci Evropské Unie se v roce 2004 stala společnost AUTO VOLF autorizovaným dealerem a servisem vozů CITROËN. Završením dosavadního růstu a rozvoje společnosti je příchod do západočeské metropole Plzně a vstup do segmentu prémiových automobilových značek přibráním značky VOLVO. V roce 2006 byl dokončen a otevřen nový autopark v Plzni na Borech. Jedno z největších a nejmodernějších center pro prodej a servis automobilů v regionu nabízí na jednom místě automobily tří značek – ŠKODA, CITROËN a VOLVO - i jejich značkový servis.

Během své historie se z malé místní autoopravny stala jedna z největších společností zabývajících se prodejem a servisem osobních a užitkových automobilů v plzeňském regionu. Zaměstnává 70 pracovníků a působí ve čtyřech městech kraje. Toto postavení na trhu je odrazem kvalitní a zodpovědné práce všech jejích zaměstnanců.